If you're looking to host your website, you might want to check PRchecker's best web hosting list by going to this page, where you can find many quite good web hosts as well as customers' reviews of their services, coupons, discounts, etc.

FoxClocks для Google Chrome - як це працює

FoxClocks для Google Chrome - як це працює

Встановіть FoxClocks для Chrome, натиснувши тут

Перше налаштування FoxClocks

FoxClocks додає "рядок статусу" у нижній частині браузера, спочатку показує поточний час у Лондоні, Нью-Йорку та Гонконгу. Він також додає невелику кнопку синього кольору FoxClocks праворуч в адресному рядку Chrome. Повторне натисканні на кнопку покаже 3:00 за замовчуванням, на цей раз у спливаючому вікні "списку", не покидаючи веб-сторінку, яку ви відвідуєте.

Ви, мабуть, хочете, змінити часовий пояс, настроєний по замовчуванню, це можна зробити у вікні Параметри. FoxClocks автоматично відкриє вікно Параметри під час першої установки. Пізніше ви можете відкрити Параметри декількома способами: подвійним клацанням на рядок стану, клацнувши правою кнопкою миші на кнопку FoxClocks і вибравши "Параметри", або натиснувши на кнопку FoxClocks а потім на кнопку "Параметри FoxClocks" у нижній частині спливаючого вікна Список.

Параметри FoxClocks

FoxClocks Options Window - Chrome

Вибір зони

Вибір зони дозволяє віртуально переглядати практично усі часові пояси в світі у відповідності до географічних регіонів. Ви можете розгорнути континент, щоб переглянути, міста або країни на ньому. Натисніть на одну або декілька зон, щоб вибрати їх, а потім додати у свій список за допомогою перетягування, або, натиснувши кнопку "Додати до списку спостереження". Ви також можете швидко додати зону в Список спостереження, двічі клацнувши на ній.

Також можна додати зону в Список спостереження через опцію Пошук міста: просто почавши вводити назву міста або назву місця, і вибрати бажаний результат пошуку, щоб додати його в Список спостереження.

Список спостереження

Список спостереження показує вибрані місця та їх поточний місцевий час. Наведіть курсор на місце, щоб побачити додаткові опції:

Інструменти

У розділі Сервіс ви можете змінити глобальний формат часу, перемістити або відключити рядок стану, і вручну оновити базу даних часового поясу FoxClocks.

Часовий пояс дБ: FoxClocks автоматично перевіряє наявність оновлень для своєї внутрішньої бази даних часових поясів щотижня, але ви, також, можете ініціювати перевірку самостійно тут.

За інформацією: foxclocks.org