Getting the very first site on the web is not an easy task. PRchecker.info editors have been performing some research and investigation for years to collect the list of the best hosting sites that could assist ones to choose the proper hosts for thier websites while they are checking the top 10 list and reviews of the services submitted by visitors/customers.

Портативна USB документ-камера

Point 2 View (P2V) USB документ-камера, у реальному часі, забезпечує відео-захоплення документів, фотографій і тривимірних об’ектів - все на сотні або навіть тисячі меньше, ніж звичайні документ-камери и проектори.

Ультра-портативні розміри и надлегка вага, перетворують Point 2 View в ідеальне мобільне рішення для навчання, презентацій, дистанційного навчання і видеозв’язку усіх типі.

Point 2 View універсальність починається з декількох об’єднаних основних та додаткових баз. Трьох точкова артикуляція означає, що ви можете розташувати камеру на практично будь-якій висоті і з будь-яким кутом нахилу. Ергономічна ручка камери надає вам ще більше можливостей перегляду.

Камера має відмінний режим макрозйомки, що допомогає захопити дрібні деталі і найменший текст з відстані 2 дюймів (5 см). Два режиму фокусування забезпечують чіткість вашого зображення. Знімки можуть бути зроблені за допомогою одного кліка, і довільне програмне забезпечення дозволяє легко вдосконалювати і впорядковувати зображення.

На ряду з ПК, Mac або Chromebook і цифровим проектором, Point 2 View можна використовувати для чіткого, чистого відео з метою навчання або презентацій проектів. Роздільна здатність регулюється до високої чіткості 1600 х 1200. Крім того, Point 2 View готова для відеоконференцій та потреб дистанційного навчання , і сумісна з широким спектром додатків для миттєвого обміну повідомленнями, в тому числі Skype, Google Hangout, Yahoo! Messenger і AOL.

Point 2 View пакет - це шалена сила для створення зображень в мініатюрному корпусі. І за цією ціною, документ-камери не вдарять по вашому бюджету знову.

Джерело: ipevo.com