And you can also visit this page to get some information about the best 10 web hosting providers that were picked by PRchecker editors for our website visitors to consider in case they are looking for a new home for their sites. There are also some useful reviews (submitted by our website visitors) of the providers listed on the mentioned pages.

Вимірювання та управління для любителів і шкіл: Підключення по локальній мережі або Інтернет

Інші сторінки цього сайту повинні викликати у вас захоплення стосовно датчиків і перетворювачів, які можна використати для контролю або програми запису даних. Ця сторінка розглядає деякі з варіантів непрямих зв'язків для них в комп'ютері, який є мозком системи, з'єднання по локальній мережі та глобальної мережі.

Ця сторінка датується 2005, а деякі матеріали можуть бути трохи застарілими. Якщо ви хочете реалізувати те, про що тут йде мова, ви можете також скористатись моєю сторінкою Порадника.

Якщо ви хочете підключити недорогі місцеві мережі за допомогою альтернативи, не-Ethernet, мереж, що дозволить заощадити вам гроші (але вимагають більше досвіду), ви повинні ознайомитись з MicroLan, і 1-Wire чіпами, які вони підтримують.

Для "вдалого" рішення, яке з'єднує вас з потоками даних з Інтернету, що можуть бути згенеровані вами деінде або зібрані з роботи добрих незнайомців, існує Pachube. Це, свого роду, "YouTube для даних". Я зробив окрему сторінку, пояснюючи Pachube.

Якщо ви хочете, щоб прочитати датчики, встановлені на виходах по локальній мережі і хочете отримати "хобі" відповідь, одним з джерел інтерфейсів, доступних через локальну мережу є WizNet. Цей лінк приведе Вас на їхню сторінку продукту, щоб адаптувати онлайн текст...

Веб-сервер на основі модуля управління входом/виходом

Ключові особливості

 - Віддалений моніторинг входу/виходу і контроль через Ethernet

 - 8 цифрових портів введення

 - 8 цифрових портів виводу

 - 2 аналогові порти входу (до 12 біт)

 - 2 аналогові порти виходу (до 12 біт)

 - Програма підтримки

 - Підтримка WebServer

Я знайшов кілька постачальників (пошук через Google для "WIZ220IO"), що продають ПО за трохи менше ніж $ 40 (6/10).

Для певних цілей є трохи більш "орієнтований на споживача" (але дорожче), Poseidon, і аналогічні пристрої.

 

Я придбав пристрій Poseidon в кінці травня 2005 року через в HWgroup. Ця маленька краса являє собою коробку, яку ви підключаєте до вашої локальної мережі у будь- якому місці. У ній ви підключите один або декілька датчиків температури (буде задіяний 1-Wire датчики, так що можна буде задіяти лише декілька інших. Вона, безумовно, підтримує до чотирьох. Враховуючи інші види теж.). Ви також можете підключити до 3 цифрових входів. Після того як ви зробили це, ви можете зняти показники температури і перевірити стан входів будь-якої точки мережі. Ви можете просто підключити його до комп'ютера, і користуватись ним за допомогою браузера, або ви можете написати програму, для взаємодії з ним. Я написав про це більше у досвіді Poseidon для вас. Я також вказую сторінку з моїми незалежними коментарями про лінію продукції HWgroup.

Також від HWgroup, також в кінці травня, я отримав блок з восьми цифровими входами/виходами для локальної мережі. Підключити його можна до локальної мережі, у будь-якому місці, для спостереження/ контролю входів і виходів за допомогою браузера, або ви можете написати програми, які будуть взаємодіяти з ним. Я написав більше на моєму досвіді IO контролера для вас. Я також проводиться сторінку з моїми коментарями незалежних про продукцію HWgroup.

Кілька років тому, мені також було цікаво "погратись" з іншим добре зробленим пристроем, який можна просто підключити до локальної мережі, і мати доступ до нього через веб-браузер. Це IP Power 9212 від Aviosys. Я стверджую, що можна навіть отримати до нього доступ через Інтернет, якщо є потрібні підключення. Він має 8 реле (по суті, електронне управлінням перемиканням), які, через локальну мережу, за допомогою браузера, можна включити або виключити. Він має 8 входів ... 4 резистивні, 4 напруги вимірювання ... які ви можете "зчитувати" по локальній мережі. Це IP Power 9212 від Aviosys і ви можете прочитати більше про нього, натиснувши тут! До цих пір мені так і не вдалося з ним попрацювати, окрім "ручного" використання за допомогою браузера. Якщо ви освоїли інтерфейс через розетку. dll, яку вони постачають, будь ласка, зв'яжіться зі  мною. Вона виглядає багатообітцяючою, але Aviosys, безумовно з власних поглядів, неохоче підтримують програмістів. Я також постив інформацію про камеру LAN з того ж джерела, IP Камера. Aviosys здається набагато менше зацікавлені в підтримці клієнтів, ніж HW Group.

Джерело: sheepdogsoftware.co.uk