Apart from PRchecker tool our website also provide many useful articles related to Internet and website building topics. Some of the very interesting articles are related to best web hosting complanies that you can read and consider here - www.prchecker.info/top-10-web-hosting.php
the articles also contain many contributed by visitors reviews of the listed services that you might want to check.

Каталоги і файли з індексом за замовчуванням

Структурування вашого сайту

Підказка: Зробіть розумне використання підкаталогів для логічного структурування вашого сайту, зробіть обслуговування простішим, і дайте частині сторінок вашого сайту зручні для запам'ятовування URL адреси.

Веб-сайт не повинен бути весь в одній директорії. Ви можете використовувати підкаталоги (те, що в типах графічного середовища, як правило, називають "папки", але ми, компьютерщики старого часу, відаємо перевагу більш технічному терміну) для вашого сайту. Це хороший спосіб сортування контенту логічним, легким для обслуговування чином. Якщо ви просто звалюєте все в одну директорію, вона, дуже швидко, стане громіздкою. Піддиректорії можуть бути використані для наступних цілей:

Щоб розділити вміст вашого сайту на логічні суб-сайти. Якщо ваш сайт має продумані розділових точок, виділіть кожну частину в окремий каталог. Наприклад, корпоративний сайт може мати один каталог для маркетингової інформації про свої продукти, інший для інформації про технічну підтримку, і третій для звітів акціонерам. Підкаталог можна розділити, в свою чергу, на суб-підкаталоги на наступному рівні: каталог маркетинг може мати підкаталог для кожної лінійки продуктів.

Виділіть графіку в окремий каталог з HTML файлами. При редагуванні HTML-файлів і завантаженні їх на сервер, ви навряд чи хочете витрачати час на повторне завантаження графіки, що лишилась без змін, але у вас виникнуть труднощі при її відокремленні від HTML, коли всі вони перемішані разом.

Точно так само, якщо у вас є звукові файли, Java-аплети, або інші мультимедійні додатки, використовуйте окремі каталоги для кожного виду контенту.

Підказка: Після того, як ви приймете рішення стосовно назв файлів і структури каталогів, не змінюйте їх, якщо у вас, насправді, не буде вагомої причина!

Визначте структуру каталогів вашого сайту одразу, як тільки ви вперше почати працювати з сайтом; набагато легше розвивати і підтримувати сайт зі зрозумілою структурою, ніж намагатися змінити структуру сайту після того як його організація перетворилась на безсистемну. І якщо ви зміните назви файлів і каталогів після того як сайт вже деякий час функціонував, ви порушите структуру закладок, посилань і двигунів пошуку записів, які були зроблені в частині вашого сайту, окрім головної домашньої сторінки. Тож вирішіть питання з назвами із самого початку, і спробуйте уникнути ії заміни, якщо це не має абсолютної необхідності. Навіть "тривіальна" зміна, така як заміна всії .html файлів на .htm або навпаки, буде розривати встановлені взаємозв'язки, тому слід її уникати!

Примітка: Обидва .html і .htm . загальні розширення для HTML документів. .html , як правило, розглядається як більш "правильне" розширення,  повна назва формату "Hypertext Markup Language", але .htm увійшов в вжиток на початку історія веб заради розробників, які використовують операційні системи, такі як MS-DOS або Windows 3.1, які були обмежені розширенням в три символи. В даний час, невеликий відсоток людей використовує такі операційні системи для роботи в Інтернеті, а сучасні FTP програмами підтримують можливість додати зайву букву в кінці назв файлів при завантаженні, однак є кілька вагомих причин для використання більш короткого варіанту, і деякі люди думають, що URL виглядають краще з коротким розширенням. Деякі інструменти авторинга, особливо ті, щоі створені Microsoft, як і раніше, за замовчуванням, використовують це розширення, також багато сайтів використовують його, навіть якщо система розробників не має обмеження по кількості символів. Насправді, одним з найбільш поширених забобонів в іменування файлів є те, що назви повинні бути обмежені до 8 букв плюс розширення 3 букви; це більше не вірно для переважної більшості систем, що використовуються сьогодні, і навіть систем, які все ще обмеженим таким чином, дають можливість нормально переглядати веб-сайти з URL, що не дотримуються цього обмеження.

Ось так добре, тепер якраз варто нагадати вам, що, на серверах UNIX (які використовує більша частина веб-сайтів), назви файлів чутливі до регістру. Назва у верхньому регістрі, як INDEX.HTML відрізняється від тої що у нижньому регістрі, як index.html, і вони обидві відрізняються від змішаних варіацій, таких як Index.Html і index.HTML. Так що, коли ви створюєте нові файли і каталоги веб-сайту, звертайте увагу, як ви назваєте їх, викорстовуєте верхній або нижній регістр, і будьте послідовним. Всі лінки на даний файл доведеться перевірити у випадку, якщо образ файла знаходиться на сервері. Лище якщо є вагома підстава робіть інакше, але краще використовувати всі малі літери в назвах; це, як правило спосіб користувачі звикли входом URL. (Навіть якщо ваш сервер один, таких як Windows NT, яка не використовує тематичні імена файлів, ви все одно повинні бути послідовними у разі вашого посилання, оскільки відрізняється регістра версії різних URL-адреси, навіть якщо вони витягувати той же файл, і буде окремо кеші браузера, і простір пам'яті відходи і час завантаження.)

Файл з індексом за замовчуванням

 

Підказка: Використовуйте індексний файл за умовчанням розумно спростити URL вашого сайту. Зробіть те ж саме для підкаталогів, для спрощення URL-адреси ваших суб-сайтів.

 

Майже всі веб-сервери мають файл за умовчанням, як правило, index.html , але іноді default.html , welcome.html або default.htm , які будуть автоматично завантажені, коли ім'я каталогу використовується як URL-адреси. Ви можете скористатися цим, щоб зробити ваш URL коротше і витонченіше на вигляд. Багато користувачів не знають про це і використовують URL-адреси, як:

http://www.someplace.net/~msmith/marysmith.html

 

Якщо Мері назвала її головної сторінки index.html , вона зможе дати їй URL як:

http://www.someplace.net/~msmith/

 

Деякі люди отримують цю половину право, і дати їх адресу, як:

http://www.someplace.net/~msmith/index.html

 

Вони використовували правильний файлу, але не розуміють, що вони не мають насправді введіть це ім'я. Ім'я каталогу поодинці досить, легше ввести, і виглядає краще. (Див ноти нижче по посилань назад до вашої домашньої сторінки).

 

Покладіть файл індексу за замовчуванням в кожному каталозі, навіть каталоги, які насправді не потрібно один (наприклад, графічної каталог). Якщо ви цього не зробите, користувач, який вводить ім'я каталогу як URL отримаєте список сирої каталогів, і ви можете мати файли ви віддаєте перевагу випадкові користувачі не бачать (як сторінок, які ще в стадії будівництва). "Манекен" індексний файл перешкоджає такому стеження.

 

Підсумковий Слеш в імена шляхів

 

Підказка: Не залишайте з закриття слеш URL, ім'я-каталогу!

 

Завжди включайте остаточний косу риску (/) наприкінці URL, який закінчується в імені каталогу. Якщо ви використовуєте:

http://www.someplace.net/~msmith

 

(Без косою риси), браузер буде спочатку спробувати відновити файл, а не каталог, а тільки тоді, коли сервер розуміє, що ~ msmith це ім'я каталогу буде це сказати браузеру, щоб додати косу риску і спробуйте ще раз. Це займе один додатковий раунд зв'язку між браузером і сервером, сповільнюючи пошук. Крім того, браузер не знає заздалегідь, що адреса без слеша йде на тій же сторінці, на одному з ним, так що він не буде відображатися на посилання в "відвідали лінії зв'язку" колір, якщо користувач вже пішли туди, і не буде скористатися раніше збереженої копії сторінки, які можуть існувати.

 

Ще гірше, є кілька старих браузерів (в деяких версіях Мозаїка, наприклад), які не впоратися з цією-то перенаправлення правильно. Вони можуть підтягнути правильний веб-сторінки без косою риси, але вони потім не звертатися відносні посилання зі сторінки правильно. Посилання на stuff.html з URL http://www.someplace.net/~msmith/ повинні в кінцевому підсумку відбувається з http://www.someplace.net/~msmith/stuff.html , але якщо риса опущена та програмне забезпечення браузер не досить розумні, щоб додати його, як тільки це перенаправляється на сервер, він буде думати, що це дійсно один рівень вище в каталозі дерева, і розібрати відносного URL як http://www.someplace.net/stuff. HTML . Це буде викликати 404 не знайшли помилку і користувач не знатиме, чому.

 

Якщо ви використовуєте <BASE-HREF = "..."> елемент для визначення базового URL для вашого сайту, це навіть більш важливо, щоб включити слеш; він не буде працювати без нього, а браузер буде аналізувати відносні посилання, використовуючи каталог на один рівень вище, ніж той, який ви призначені.

 

Один дуже відомий сайт, чиї творці не прислухався до моєї поради на задній косу риску це офіційний урядовий розміщення в Старр звіт Кен на відносини президента Клінтона з Монікою Левінські. У зв'язку з газетних ЗМІ галасу, в цій доповіді (розміщені на кількох офіційних урядових сайтів 11 вересня 1998, і незабаром після цього на різні сайти приватного сектора, а) є деякі з найважчих інтернет-трафіку або, в результаті чого сервери перевантажені так в перші кілька годин доповідь була до, що більшість людей не може підключитися. На жаль, уряд додав до цієї проблеми за допомогою версії URL-адреси цих сайтів, позбавлених слеш всюди розголосу або пов'язаний з сайтів, забезпечуючи тим самим, що кожен доступ на сайт матиме ще одну угоду сервера, ніж було б необхідно, якщо були використані слеш. З високим рівнем трафіку сайту було в той час, це, ймовірно, додав тривалі затримки для доступів багатьох людей.

 

Ще одна причина, щоб використовувати закриття косу риску ...

 

Коли URL, отримати опубліковані в друкованих засобах масової інформації, такі як газети, журнали та інформаційні бюлетені, вони часто отримують покласти в пропозиціях з періодами в кінці. Деякі читачі (особливо ті, хто новачки в Інтернеті і не підозрюючи про те, що персонажі, як правило, в URL, в якому порядку) будуть думати період є частиною URL і введіть його в своїх браузерах. Якщо URL-адреса закінчується на слеш, додавши період на це буде розглядатися більшістю серверів в якості посилання в каталог символічно-Лінк "один-точка", що вказує на поточний каталог. Це викличе тій же сторінці, користувач отримав би без додаткового періоду (хоча і з трохи позбавлений смаку URL). Без закриття косою рисою, додавши період змушує його бути включені до запитуваної файлу, як правило, виробляти 404 Чи не Знайшли помилку.

 

Останнє зауваження по косій риси ...

 

Сказавши все це, я краще нагадати вам НЕ до "overcorrect", додавши косу риску в URL-адреси, які не повинні мати їх. Якщо URL-адреса посилається на файл , а не каталог , там не повинно бути косою риси в кінці. Так НЕ типу " http://www.someplace.net/~msmith/stuff.html/ "!

 

Зразки повернутися додому

 

Підказка: домашня сторінка (як правило) назвав index.html , але НЕ посилаються на те ж ім'я файлу!

При компонуванні на ваш основний домашній сторінці з інших сторінок вашого сайту, використовуйте <A href="./"> замість <A href="index.html"> . Це "точка-слеш" Синтаксис викликає індекс справжнього каталогу для завантаження у відповідності з тим же синтаксисом URL, що користувач, використовуваного для доступу до сайту, в першу чергу (ім'я каталогу поодинці), в той час як останній синтаксис відправляє користувача на URL з непотрібною "index.html", доданому до неї, що браузер не розумітиме, та ж сторінка і, отже, не показати посилання на "відвідав" кольору або використовувати кешированниє копії. Якщо посилання користувач або закладки сторінки, вони в кінцевому підсумку поширення вашого малотоксични елегантний "index.html" URL замість чистого імені каталогу. (Деякі WYSIWYG редактори-типу, як Microsoft Front Page відмовляються дозволити вам зробити посилання шлях, я рекомендую, навіть зміни вручну введені "./" посилання на "index.html" на вас. Це одна з причин, чому я ненавиджу такі редактори, і використовувати тільки прості текстові редактори, щоб зробити свій власний редагування сторінки.)

 

Примітка: Як правило, ви повинні бути послідовними і посилання на кожного з ваших сторінок з одного "канонічного" URL на сторінці, так що "відвідали" колір посилання, браузер кешируєт працювати належним чином. Мої нотатки про посилання на індекс за замовчуванням, і завжди використовувати закриття скорочує у зв'язку каталогів два примірники цього; інші випадки включають сайти, які доступні через декілька доменів або імена хостів ,: http://www.yoursite.com/ і http://yoursite.com/ може і працювати, але ви повинні вибрати один в якості стандартного способу посилання на ваш Сайт замість їх змішування. Деякі люди навмисно пов'язати з декількома варіантами їх адресу, як спосіб отримання пошуковики індексувати їх кілька разів, але мені здається, як іншій формі "Пошуковий спам" , і це дратує, як користувач, щоб закінчити з великою кількістю копій ж сторінка, що показує в результаті пошуку.

 

Крім того, якщо ви використовуєте той же графіком в декількох місцях, переконайтеся, що ви використовуєте ту ж копію з нього, в той же URL , так що браузери можуть використовувати раніше збережену копію цього замість перезавантаження його кожного разу.

 

Ви можете використовувати індексні файли в кожному каталозі, якщо у вас є кілька каталогів, так Мері може зробити суб-сайти на своїх захоплень філателії та кішок як:

http://www.someplace.net/~msmith/stamps/

http://www.someplace.net/~msmith/cats/

У такій структурі, основні меню з "марок" і "Кішки" дочірніх сайтів будуть index.html файли цих каталогів відповідних, і може бути необмежена кількість інших файлів у кожній з каталогів. Але не плутайте структуру, поставивши в головне меню в іншому місці; Я бачив сайти, які використовують "stamps.html" в батьківському каталозі, в головному меню в "марок" дочірнього, із залишком файлів в підкаталозі "марок /". Це нелогічно крок відокремлює Subsite меню з пов'язаних файлів, так що я не знаю, що розробник думав, коли він або вона це зробила.

 

Якщо ви помістіть основний індекс дочірнього у відповідний каталог, але не називають його в якості індексу за замовчуванням, ви в кінцевому підсумку з "зайвих" URL, як:

http://www.someplace.net/~msmith/stamps/stamps.html

 

Я хотів би назвати такі адреси "Foo-Foo підсічно-адреси", так як вони з виду Foo / foo.html (де "Foo" є одним з улюблених імена "довільне змінних" в "комп'ютер Комп'ютерник" співтовариство, представляючи будь рядок символів). Резервні URL-адреси виглядають трохи нерозумно, і більше, ніж ви могли б URL мали за допомогою файла та з посиланням на URL по імені каталогу поодинці. Я навіть бачив triply- або чотирикратно-надлишкових адреси на сайтах, які здаються, щоб вийти з їх шляху, щоб використовувати надто глибокі дерева каталогів і уникнути використання індексів за замовчуванням, виробляючи жахливі, як:

http://www.foocorp.com/foocorp/foo/corp/foocorp.html

 

Можливо, розробник просто не думав ясно, коли планують імена файлів і каталогів в такому місці. Ти можеш краще!

 

ПРИМІТКА: Я думав, коли я підійшов з вище "foocorp", наприклад, що це було надуманим, перебільшені URL використовується для ефекту, і що я не був, швидше за все, зіткнетеся з одним , що поганий в реальному світі ... але я знайшов що mlb.com адресу сайту МЛБ перенаправляє на це злодіяння:

http://mlb.mlb.com/NASApp/mlb/mlb/homepage/mlb_homepage.jsp

 

При зв'язуванні в батьківський каталог, використовуйте HREF = "../" (дві точки і косою риси); Коли посилаєтеся на "споріднений" Використовувати каталог HREF = "../ кішки /" ; пов'язати з показником підкаталог нижче нинішньої, використовувати ім'я без будь-яких точок чи косу риску перед тим, як його HREF = "марки /" . Щоб перейти на два рівні з "прародителя" Використовувати каталог HREF = "../../"

 

Одна річ, щоб відзначити: Якщо ви Посилання дорогу я рекомендую тут, вони не будуть працювати, коли ви переглядаєте веб-сторінок на вашому жорсткому диску, так як ваш жорсткий диск не має ніякого ім'я файлу "за замовчуванням", як індекс каталогу. Ви побачите сирої каталог, коли ви будете слідувати такого зв'язку. Але ви розробці веб-сайт, щоб добре виглядати на вашому жорсткому диску або на веб-сервері призначення? Якщо ви не створюючи сайт, щоб розподілити по дискети або CD-ROM, щоб запустити в немережевих середовищах, метою твого розвитку, щоб зробити роботу сайту і на сервері, так що ви повинні змиритися з невеликим незручності, коли ви 'повторно випробовувати його на своїй машині перед завантаженням. Коли ви по посиланню і сировину каталог приходить, що це не помилка; просто натисніть на "index.html" і продовжувати, з усвідомленням того, що це "проблема" піде, як тільки ви помістіть сайту на сервері, де вона належить. Якщо вам потрібен версію сайту, що правильно працює на жорсткому або гнучкому диску, є деякі програми, доступні для експорту веб-сайт на диск в режимі працездатний, який автоматично змінити всі посилання на дійсних імен файлів, а не імена каталогів. Teleport Pro і WebSnake два таких програм, доступні через TUCOWS .

Джерело: webtips.dan.info